Temat
:
Boks na świecie
Wyświetl pojedynczy post
gerardinho91
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
1010
18.02.2012, 02:06
heh no dziki też pomyslal że czemu nie wolno
zresztą nie tylko w tej kwestii chcesz mieć być oryginalny bedąc fanem zgody Legii
gerardinho91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gerardinho91
Znajdź inne posty napisane przez gerardinho91