Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.02.2012, 01:08
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Jak popatrzeć w tabelę to z Zagłębiem musimy wygrać albo Kaplica. Na Mistrzostwo się nie nastawiam ale o 3 miejsce będzie ciężko powalczyć. Sami musimy dobrze zagrać i liczyć na wpadki konkurentów
Wisła ma walczyć o 3 miejsce? Co za czasy ...
Odpowiedz cytując