Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16135
Stary 17.02.2012, 23:44
To że Mały na pewno nie skonczy jak Kim Dzong Il, z przemeczenia umysłowego wiadomo od zawsze, ale dopóki w kur.ewskiej Filipiakowej diasporze zza Błoń wywołuje takie złe emocje, niech będzie i doprowadza parchów do okur.wienia i pogłębiających się kompleksów.

Z drugiej strony, za zlekceważenie Moskala powinien dostac gratisowy kontrolny wpie.rdol od ......kogo trzeba . Chyba że to gra Małego, by tak podpaść żeby go brat buca czy impertynenta opchnął do ruskich w tym okienku transferowym.
Ostatnio edytowane przez gigant : 17.02.2012 o godz. 23:48.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując