zbycho93 napisał(a):

|
Przy dobrych wiatrach po tej kolejce możemy zająć 4 miejsce i mieć przed sobą 3 drużyny (Śląsk, Polonie i Legie)
|
Przy lepszych wiatrach możemy skoczyć jedno oczko i mieć tylko 7 punktów straty do lidera.
Co do meczu:
Pareiko - Jovanović, Chavez, Czekaj, Diaz - Wilk, Nunez - Kirmowski, Garguła, Małecki - Biton
szkoda, że Jirsak wykartkowany, bo moim zdaniem razem z Wilkiem świetnie zagrali przeciwko Twente, a warto byłoby pokazać Nunezowi, że nie jest niezastąpiony.