Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 17.02.2012, 23:23
zbycho93 napisał(a):Wyświetl post
Przy dobrych wiatrach po tej kolejce możemy zająć 4 miejsce i mieć przed sobą 3 drużyny (Śląsk, Polonie i Legie)
Przy lepszych wiatrach możemy skoczyć jedno oczko i mieć tylko 7 punktów straty do lidera.

Co do meczu:

Pareiko - Jovanović, Chavez, Czekaj, Diaz - Wilk, Nunez - Kirmowski, Garguła, Małecki - Biton

szkoda, że Jirsak wykartkowany, bo moim zdaniem razem z Wilkiem świetnie zagrali przeciwko Twente, a warto byłoby pokazać Nunezowi, że nie jest niezastąpiony.
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 17.02.2012 o godz. 23:27.
.
Odpowiedz cytując