|
Dokładnie, naszym celem jest minimum 3 miejsce w lidze.
Jeśli my wygramy w Lubinie, a Śląsk minimum zremisuje z Ruchem to mamy przed sobą będąc na 4 miejscu w tabeli trzy drużyny. Śląsk, oraz dwie ekipy z W-wy i łatwo nie będzie ich przegonić. Skład jednak upieram się mamy najlepszy w lidze i możemy skutecznie walczyć o ambitne cele. Trzecie miejsce to cel realny, a o MP to będziemy mogli myśleć tylko gdy Śląsk zacznie gubić punkty, przy naszych seryjnych zwycięstwach.
Cel na dziś to miejsce gwarantujące grę w europejskich pucharach czyli minimum 3 miejsce w lidze, a w Lubinie to 3 punkty obowiązkowe, choć nikt nam nic gratis nie da.
Co do składu, to powinna być racjonalna rotacja, czyli Biton, Kirm, Iliew, powinni zagrać koniecznie, podobnie jak para stoperów która zagra w Belgii.
|