|
Lech jest na łopatkach pod względem taktycznym , piłkarskim i mentalnym .Dopóki będzie tam Bakero jest gwarancja , że stan rzeczy nie ulegnie poprawie . Nie mają kompletnie łąwki o czym świadczą zmiany - Ślusarski, Ubibarip a rusek wszystkich meczy im wygrywać nie będzie .
|