anthony09 napisał(a):

Zawsze irytował mnie Kirm, teraz strasznie irytuje mnie Małecki ;]
|
Tylko różnica między nim a Kirmem jest taka, że Słoweniec zawsze był byle jaki w grze. Małecki jak wchodził do Wisły to dawał pewne nadzieje. A od pewnego czasu stanął w miejscu i to jest deprymujące, że nic z tym nie robi. nie pracuje nad sobą.