Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
krowczax
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18562
Stary 17.02.2012, 22:21
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
słyszeliście co w poznaniu śpiewali ?
Przez relację internetową słabo komentatora słychać, co dopiero kibiców. Podzielisz się swoimi spostrzeżeniami ?

BTW, Lech jest słaby, rzekłbym, że nawet cholernie słaby.
Jak długo na Wawelu...
Odpowiedz cytując