|
Na Zagłebie wyjdzie w mojej ocenie na pewno Biton,Kirm i raczej Jaliens za Czekaja w parze z Chavezem.
Mam nadzieje,ze zagramy z Melikson i Garguła,bez zadnych Brudów i Jirsaków...
Nie ma co ekipy oszczedzac,do czwartku sporo czasu wiec chłopaki zdążą odpocząc.
obstawiam 3-1 dla nas
|