aNouc napisał(a):

anthonemu chodzi o wyniki , stąd pytanie
skąd to wiesz skoro nie znasz Małeckiego, nie wiesz jaki jest i co robi poza boiskiem
|
Zachowanie na boisku dużo świadczy o człowieku . Wiślakiem należy również być na boisku , grać dla drużyny i innych a nie pod siebie a Małecki niestety ale za praktycznie każdym razem chce zrobić rajd przez pół boiska , minąć 5 przeciwników a na końcu strzelić piękną bramkę - to absolutnie nie pomaga drużynie .