Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18555
Stary 17.02.2012, 21:20
Kosowski za dużo pączków wczoraj chyba zjadł, wiekszosc dosrodkowan za mocna a szkoda, bo Lech sie strasznie gubi przy stalych fragmentach.

BTW Lech dalej strajkuje przeciwko czemuś, że taka pyta dopingowa jest?
Odpowiedz cytując