|
Już mam dość tych żenujących wpadek Małeckiego.Jak nie afera w U20 że tam grają sami marni kopacze to odmowa występu w jednym ze sparingów za trenera Kasperczaka posyłanie części widowni z R22 na drugą stronę Błoń i wczorajszy występ z olaniem K.Moskala.Moim zdaniem miarka już się przebrała.NIE dla Małeckiego w Wiśle!!!
|