Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16124
Stary 17.02.2012, 20:40
Już mam dość tych żenujących wpadek Małeckiego.Jak nie afera w U20 że tam grają sami marni kopacze to odmowa występu w jednym ze sparingów za trenera Kasperczaka posyłanie części widowni z R22 na drugą stronę Błoń i wczorajszy występ z olaniem K.Moskala.Moim zdaniem miarka już się przebrała.NIE dla Małeckiego w Wiśle!!!
Odpowiedz cytując