|
Biton nie grał bo jest w połowie samolubny, grał Genkov ze Standardem bo zapieprzał z tyłu i umiał tą piłką coś zrobić, mało strat, tutaj powinniśmy dać szanse Brudowi, Czekajowi i Szewczykowi, tak aby zobaczyć na co ich stać po zimie.. Ogólnie może być ciężko bo Zagłębie może pozbierać się po nieudanej rundzie.
|