Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16123
Stary 17.02.2012, 18:53
Zgadzam się, że mecz mu kompletnie nie wyszedł, ale, żeby od razu pisać o sprzedawaniu, a nawet słyszałem o puszczeniu go na prawach Webstera, to już jest głupota. Mały się jeszcze obudzi.
Odpowiedz cytując