jendrus napisał(a):

Mam pytanie odnośnie transparentu "Azoty grabarzem piłkarskiej Unii" jest z tym jakaś większa afera czy tylko ot tak bo nic nie finansują piłki odpowie ktoś w temacie;>
|
Oni mało kiedy sponsorowali w ostatnim czasie, jeżeli na żużlowców mieli na spłatę długów ok. 1,5 mln zł to kibic Unii myślał, że drobne wynagrodzenia piłkarzy też będą
http://www.zksunia.tarnow.pl/index.p...12-02-17_17:14
Pomijając już to - Unia to klub Azotów powstały wraz z firmą. Oni tym klubem sterują, oni dali mu we władanie obiekty sportowe, które niemal od razu doprowadziły go do zapaści. Zużel, kosz opuściły klub, piłka cały czas była w nim i spadała a to z II, potem III ligi. Kiedy był prezes który chciał ruszyć ze sprzedażą terenów to go wywalili i zrobili po swojemu oddając tereny miastu za długi klubu. Obecny prezes to wiceprezes Proremu, spółki wydzielonej z ZA. Nawet część piłkarzy tam pracuje. Wszystko kręci się wokół Azotów.
Mecz był bardzo dobry w wykonaniu Wisły. Szczerze nie spodziewałem się, że będzie przeważać w 2 połowie grając w osłabieniu. Bardzo szkoda tych 100% sytuacji, bo w Liege okaże się, że gra inny Standard. Tego się boje, oby było inaczej i udało się awansować. Trzeba jednak grać do przodu, bo bronienie się nie ma sensu.