jaszczur90 napisał(a):

|
Panowie nazwa tematu jest nieaktualna już ;] Wg ZiKiT budowa stadionu jest już zakończona ( wypowiedź w dzienniku polskim z wczoraj )
|
Ale o hali i centrum treningowym ni widu ni słychu

a ja sie do nazwy tego tematu przyzwyczaiłem
