|
Senior Member
Offline
|
#1917

17.02.2012, 17:37
|
a_r_e_n_a napisał(a): 
|
Czy wy też macie wrażenie, że wp.pl jest zdecydowanie bardziej pozytywnie nastawiona do Wisły niż onet.pl? Ostatnio zainstalowałem klienty obydwu portali na telefonie i regularnie czytam, porównując oferowane treści. Często opisując te same zdarzenie, opinie są całkowicie inne.
|
Onet to ITI PATATAJ.
|
|