Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10451
Stary 17.02.2012, 17:26
a_r_e_n_a napisał(a):Wyświetl post
I masz odpowiedź. Ta gazeta - tak samo jak TVN i onet +wyborcza to ścierwo. Musisz wybaczyć Panu redaktorowi, był tak pochłonięty onanizowaniem się podczas meczu Legii, że zapomniał obejrzeć mecz Wisły. Uwielbiam takie deprecjonowanie Naszej drużyny, tą stronniczość polskich "obiektywnych" mediów, każdy art musi mieć jakieś pejoratywny kontekst. Rzygam tą nienawiścią zawistników z Warszawy i innych wioch. Dziennikarz powinien być kompetentny i obiektywny...
Myślę , że większość tutaj do dzisiaj wzdycha do czasów kiedy istniało Krakowskie Tempo , super rzetelny i profesjonalny dziennik sportowy .Niestety przejęty przez...PS.
Odpowiedz cytując