Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10450
Stary 17.02.2012, 17:21
Cytat:
Według PS
I masz odpowiedź. Ta gazeta - tak samo jak TVN i onet +wyborcza to ścierwo. Musisz wybaczyć Panu redaktorowi, był tak pochłonięty onanizowaniem się podczas meczu Legii, że zapomniał obejrzeć mecz Wisły. Uwielbiam takie deprecjonowanie Naszej drużyny, tą stronniczość polskich "obiektywnych" mediów, każdy art musi mieć jakieś pejoratywny kontekst. Rzygam tą nienawiścią zawistników z Warszawy i innych wioch. Dziennikarz powinien być kompetentny i obiektywny...
Odpowiedz cytując