Według mnie czas Patryka w Wiśle się skończył, powinniśmy go sprzedać gdzieś do Rosji, Turcji, Azji, bo u nas będzie wpadał w coraz gorszy dołek. Widać doskonale, że nie radzi sobie z presją, jest strasznie sfrustrowany, nabrał masy i zatracił wszystkie walory, przepychać to się może Chavez na ŚO, a Małecki to ma grać z klepy, kiwnąć jednego zawodnika, dośrodkować celnie a nie tak jak on. Wcale się nie dziwie, że Franek Smuda nie daje mu szans na Euro 2012,bo po co

Żeby popsuł atmosferę ? Małecki to tylko taki ważniak jak ze Smerfów, a grać potrafi tylko na poziomie Ekstraklasy. Sezon 2011/2012 to było widocznie apogeum jego umiejętności.
Zawsze irytował mnie Kirm, teraz strasznie irytuje mnie Małecki ;]