Hmm

Według PS Chavezowi ,Wilkowi i Marko należy się 5 (w skali 1-10) za wczorajszy występ. Natomias po stronie Belgów dominuje ocena 6. Natomiast jakiś redaktorzyna nazwiskiem Kalita podsumowując wczorajsze mecze zapodał puentę "Efekt?Choć słaby , i tak lepszy wynik niż cały obraz meczu.Odwrotnie niż w Warszawie .
Czy ja oglądałem inny mecz czy faktycznie po prostu a -nie znam się , b - jestem zaślepiony miłością do Wisły żeby krytycznym okiem popatrzeć na jej grę ?