Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10445
Stary 17.02.2012, 17:09
Hmm Według PS Chavezowi ,Wilkowi i Marko należy się 5 (w skali 1-10) za wczorajszy występ. Natomias po stronie Belgów dominuje ocena 6. Natomiast jakiś redaktorzyna nazwiskiem Kalita podsumowując wczorajsze mecze zapodał puentę "Efekt?Choć słaby , i tak lepszy wynik niż cały obraz meczu.Odwrotnie niż w Warszawie .

Czy ja oglądałem inny mecz czy faktycznie po prostu a -nie znam się , b - jestem zaślepiony miłością do Wisły żeby krytycznym okiem popatrzeć na jej grę ?
Odpowiedz cytując