upocony_jaja napisał(a):

|
Ma ktoś wypowiedź Rostowskiego (PO), który poinformował, że rządowi zależy na tym, żeby życie po emeryturze było możliwie jak najkrótsze ?
|
"
Żeby emerytura była godziwa, to - jednak niestety mówmy o przykrych rzeczach, ale jest to konieczne - przejście na emeryturę musi być na tyle późne, żeby (...) oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa"

i jeszcze dzisiejszy Pawlak:
"Ja nie za bardzo wierzę w państwowe emerytury, staram się zabezpieczyć tą przyszłość właśnie i przez oszczędności i przez dobre relacje z moimi dziećmi, bo liczę, że to będzie pewniejsze niż te liczne, chimeryczne państwowe rozwiązania". 
Rządzacy robią wszystko żebyśmy choć przez chwilę nie pomyśleli że oni rządzą tak "na poważnie".



Jak widać obecnie w obowiązkach "pierwszego błazna" Muchę zastępuje Vincent. Minister finansów kurna .....
