Lysy napisał(a):

Kibice chorągiewki, Małecki strzeli zwycięską bramkę w Belgii to będziecie go na rękach nosić. Na razie przytrafił mu się jeden słabszy mecz, a już co poniektórzy by go sprzedawali.
A tą akcje dedykuję tym którzy piszą, że Patryk nie potrafi gra czy klepki, czy nie ma predyspozycji do gry kombinacyjnej:
http://www.youtube.com/watch?v=ACq4RHmqBus
.
|
czyli bawimy się w drugiego Piotra Brożka który chciał jechac 3 lata na tym że zagrał świetny mecz z Barceloną ?
jestes tak dobry jak twoj ostatni mecz , dziękuję
PS. chciałbym żeby Małecki strzelił zwycięzką bramkę w Belgii z dwóch powodów . Raz - dałby Wiśle zwycięstwo , a dwa jest większa szansa że zostanie sprzedany