Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 17.02.2012, 15:39
Jak Wisła zagra na zbliżonym poziomie jak we wczorajszym meczu to spokojnie wygra w Lubinie.
Dla mnie wstydem jest to, że nie nie została wykorzystana maksymalna pula biletów do Lubina...
Odpowiedz cytując