Lysy napisał(a):

Kibice chorągiewki, Małecki strzeli zwycięską bramkę w Belgii to będziecie go na rękach nosić. Na razie przytrafił mu się jeden słabszy mecz, a już co poniektórzy by go sprzedawali.
A tą akcje dedykuję tym którzy piszą, że Patryk nie potrafi gra czy klepki, czy nie ma predyspozycji do gry kombinacyjnej:
http://www.youtube.com/watch?v=ACq4RHmqBus
|
Ty tak na serio?
Na meczu był? Tym i kilkudziesięciu poprzednich? Wklej jeszcze link jak wpakował bramkę APOELowi i rozgrzesz go za niezliczoną ilość idiotycznych zagrań, masę niecelnych podań, notoryczne ignorowanie lepiej ustawionych partnerów i niekończące się fochy.
Bo kiedyś wymienił klepkę z Meliksonem. Ręce opadają.
Podobno na vimeo jest film jak Małecki w gierce treningowej na chwilę podnosi głowę i podaje do wychodzącego na czystą pozycję partnera. Poszukaj, zloopuj i przekonuj samego siebie, że imć Patryk Małecki ma zmysł do gry kombinacyjnej. Materiał na post roku.
Założę się, że Beto zagrał kiedyś klepkę z Dawidowskim.