Kurz napisał(a):

|
czy też Standard zdecydowanie słabszy i mniej zaangażowany niż Fulham, Twente czy Odense.
|
A wytłumacz mi czemu Standard miał by być mniej zaangażowany?
Standard to drużyna z aspiracjami do LM , grała zresztą już w niej, nie tak dawno ale to oczywiste że traktuje tą edycję LE z pełną powagą
Inna sprawa że plan na wyjazd wykonała , osiągając korzystny wynik, tyle że wiadomo, przy takim ułożeniu się meczu , muszą czuć niedosyt.
A już bawiąc się w porównania - jak dla mnie to zespół słabszy niż Apoel.Apoel mimo iż przegrał w Krakowie, przynajmniej na mnie zrobił o wiele lepsze wrażenie i można było się spodziewać że w rewanżu, spokojnie sobie z nami poradzą.
Standard w ogóle nie miał pomysłu jak z nami sobie poradzić i tu rodzi się pewna szansa w rewanżu.Są faworytem, to jasne ale nie powinni nas tak stłamsić jak Apoel, czy też drużyny z Anglii i Holandii.