Jak to meczu nie zagrał? To on nie grał w tych Rangersach albo w Sportingu? lol?
Edit:
Cytat:
w jakim ..Sportingu?
Tylko nie mów że jak słyszysz Sporting myślisz Gijon.
|
No chodzi o Sporting z Gijon oczywiście

No cóż, każdy ma taki Sporting, na jaki zasługuje
