Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.02.2012, 15:05
Jak to meczu nie zagrał? To on nie grał w tych Rangersach albo w Sportingu? lol?

Edit:

Cytat:
w jakim ..Sportingu?
Tylko nie mów że jak słyszysz Sporting myślisz Gijon.
No chodzi o Sporting z Gijon oczywiście No cóż, każdy ma taki Sporting, na jaki zasługuje
Ostatnio edytowane przez Sartre : 17.02.2012 o godz. 15:15.
Legionista
Odpowiedz cytując