Wyświetl pojedynczy post
TheMadness06
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10426
Stary 17.02.2012, 14:57
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Kto buczał na czarnoskórych ?
Na B było kilku takich przypominających: http://www.youtube.com/watch?v=vbTMzVGogRQ

Buczenie było gdzieś koło 70 min właśnie na B i częściowo C, jakaś akcja Standardu pod naszą bramką.
Odpowiedz cytując