Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
TheMadness06
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
10426
17.02.2012, 14:57
Fiti
napisał(a):
Kto buczał na czarnoskórych ?
Na B było kilku takich przypominających:
http://www.youtube.com/watch?v=vbTMzVGogRQ
Buczenie było gdzieś koło 70 min właśnie na B i częściowo C, jakaś akcja Standardu pod naszą bramką.
TheMadness06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TheMadness06
Znajdź inne posty napisane przez TheMadness06