thechris napisał(a):

Jak ma ktoś wątpliwości co do poziomu zaangażowania obu ekip to słowa trenera Standardu oddają to najlepiej:
Wisła zaangażowała się w grę znacznie bardziej niż Standard - Jose Riga.
|
A miał powiedzieć że Wisła była lepszą ekipą wczoraj? Koleś nie chciał dać do zrozumienia wszystkim a przede wszystkim Wiślakom, że tego dnia to oni lepiej kopali piłkę. Nie potrafili się zaangażować? to ich sprawa, byli o wiele słabszą drużyną, remis mogą uznać za szczęśliwy wynik.
Po co siać ferment i na siłę pieprzyć że za tydzień Wisła dostanie worek bramek? miast się cieszyć że drużyna zagrała naprawde dobry mecz i Belgowie nie okazali się tak silni jak prognozowano.
Nie rozumiem tego, zawsze źle. Grają źle, okej źle ale kiedy grają dobrze i dalej krytykować? panowie trochę umiaru