Szpen napisał(a):

|
czyli jesteś przeciw jakiemukolwiek podnoszeniu wieku emerytalnego? uzasadnij proszę.
|
Jestem za zniesieniem obowiązku odkładania na emeryturę.
A mówiąc realniej jestem przeciw podwyższaniu wieku emerytalnego. Może najpierw odchudźmy rozdmuchaną administrację? Może skończmy z przywilejami emerytalnymi niektórych grup? Zresztą - nie jestem specjalistą, trudno żebym miał w tej kwestii jakies odkrywcze zdanie.
ps. Belzebub mi własnie uświadomił, że to babom trzeba podwyższyć wiek emerytalny! One żyja od nas 10 lat dłużej!
