Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15809
Stary 17.02.2012, 14:52
Szpen napisał(a):Wyświetl post
czyli jesteś przeciw jakiemukolwiek podnoszeniu wieku emerytalnego? uzasadnij proszę.
Jestem za zniesieniem obowiązku odkładania na emeryturę.

A mówiąc realniej jestem przeciw podwyższaniu wieku emerytalnego. Może najpierw odchudźmy rozdmuchaną administrację? Może skończmy z przywilejami emerytalnymi niektórych grup? Zresztą - nie jestem specjalistą, trudno żebym miał w tej kwestii jakies odkrywcze zdanie.

ps. Belzebub mi własnie uświadomił, że to babom trzeba podwyższyć wiek emerytalny! One żyja od nas 10 lat dłużej!