Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15807
Stary 17.02.2012, 14:32
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
To masz pierwsze z brzegu:
Akcjonariat KGHM:

Poszukaj w google ile ma panstwo polskie w pozostalych przytoczonych przez ciebie spolkach ...
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Tekst napisał Janke, nie Lemke... Czytałem go wcześniej i uważam za gniota. Widzisz - mam tak, że jak ktoś pisze wg mnie głupoty, to nie ważne jest dla mnie "dla kogo" pisze. W przeciwieństwie do Was.

ps. Nie jestem "PiS-owcem" - więc nie mów do mnie "Wasz człowiek".
czyli jesteś przeciw jakiemukolwiek podnoszeniu wieku emerytalnego? uzasadnij proszę.
Ostatnio edytowane przez Szpen : 17.02.2012 o godz. 14:39.