sanderuss napisał(a):

To masz pierwsze z brzegu:
Akcjonariat KGHM:
Poszukaj w google ile ma panstwo polskie w pozostalych przytoczonych przez ciebie spolkach ...
|
serek.c2 napisał(a):

Tekst napisał Janke, nie Lemke... Czytałem go wcześniej i uważam za gniota. Widzisz - mam tak, że jak ktoś pisze wg mnie głupoty, to nie ważne jest dla mnie "dla kogo" pisze. W przeciwieństwie do Was.
ps. Nie jestem "PiS-owcem" - więc nie mów do mnie "Wasz człowiek".
|
czyli jesteś przeciw jakiemukolwiek podnoszeniu wieku emerytalnego? uzasadnij proszę.