Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
weldox
Junior Member
Od: 02.2011
Offline
#
10419
17.02.2012, 14:30
Nie wiem czy już ktoś o tym wspominał, ale wczorajszy mecz był chyba pierwszym remisem na R22 od spotkania ze Śląskiem 1 października 2010 (!). Poprawcie mnie jeśli się mylę
weldox
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do weldox
Znajdź inne posty napisane przez weldox