Wyświetl pojedynczy post
weldox
Junior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10419
Stary 17.02.2012, 14:30
Nie wiem czy już ktoś o tym wspominał, ale wczorajszy mecz był chyba pierwszym remisem na R22 od spotkania ze Śląskiem 1 października 2010 (!). Poprawcie mnie jeśli się mylę
Odpowiedz cytując