|
Member
Offline
|
#1915

17.02.2012, 14:25
|
W opinii komentatora Andrzeja Iwana:
Szczęśliwy koniec. Wydawało się, że trochę rezygnacji wkradło się do zespołu, ale jednak zmobilizowali się, i w końcówce udało się wyrównać. W dalszym ciągu sprawa jest otwarta, a przecież mogło to inaczej wyglądać.
http://wislalive.pl/news/andrzej_iwa..._sytuacja-360/
|
|