|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza
Offline
|
|
emailowiec napisał(a): 
Można zmienić nazwę na "Stadion (problemy, modernizacje, dyskusje)" i będzie wieczny. Bo o budowie to już za bardzo nie dyskutujemy, a temat o stadionie musi być
|
Właśnie o tym mówię... 
|
|