Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20457
Stary 17.02.2012, 14:22
emailowiec napisał(a):Wyświetl post
Można zmienić nazwę na "Stadion (problemy, modernizacje, dyskusje)" i będzie wieczny. Bo o budowie to już za bardzo nie dyskutujemy, a temat o stadionie musi być
Właśnie o tym mówię...
Odpowiedz cytując