Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15801
Stary 17.02.2012, 13:59
jendrus napisał(a):Wyświetl post
http://www.rp.pl/artykul/16,813428-M...-istnieje.html o w dupe ;O szapoba ...

http://www.tvpparlament.pl/aktualnos...ozycje/6552009

Nasz "minister finansów" się mocno kompromituje.. Każda kopalnia sprzedana a on mówi o polskim kapitale "Polskie" sieci energetyczne sprzedali on mówi o polski kapitale <face> i mówi kto dba o interesy lobbystów...
A wszyscy analitycy mówią że opłata bankowa i podatek od kopalń przeniesiony zostanie tylko na klientów indywidualnych;/ kretyni. POpopaprańcy;/
Wielkie prawa dla Rostowskiego za to co powiedział. Bogactwa naturalne (w tym miedź) należą do państwa, a więc do nas wszystkich. Na razie z kasy KGHM dobrze zyją:

- Lubin + okolice
- górnicy
- związkowcy
- lokalni politycy

Ok., jest dywidenda - ale jest ona płacona od zysku, a ten można sobie dowolnie kształtować (pompując np. koszty jak wyżej).
Nie ma znaczenia, czy kopalnia jest polska czy nie - podatek obowiazuje wszystkich.

Bardzo mnie śmieszy jak PiS występuje w obronie KGHM - co na to jego biedny, zarabiający po 1500 PLN elektorat?