Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Japycz
Junior Member
Od: 10.2009
Offline
#
10410
17.02.2012, 13:56
Mam pytanie. Czy Michał Czekaj będzie mógł wystąpić w rewanżu czy będzie musiał pauzować z powodu tej czerwonej kartki?
Japycz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Japycz
Znajdź inne posty napisane przez Japycz