|
Wynik niestety nie przedstawia obrazu gry... Dawno nie oglądałem tak Walczącej Wisły, wysoki pressing starali się szybko wymieniać podania, widoczny jest efekt pracy Moskala. Szkoda że idioci potrafią zepsuć cały doping , bo fajnie się patrzy z trybun jak młyn się bawi, ale śnieżki rzucane niszczą cały wspaniały doping, szkoda że nikt tego tam nie wyjaśnił
PS co do Małeckiego, myślę że jak Mały jest kumaty i ma Wisłę w sercu a Kazik z nim pogada jak chłop z chłopem to jednak trochę zmądrzeje
|