Wyświetl pojedynczy post
Boruc
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.02.2012, 13:41
Genkov z pewnością jest lepiej przygotowany fizycznie, niż w poprzedniej rundzie. Jesienią snuł się ciężko po boisku i niewiele dawał drużynie (o wiele mniej niż Biton). Jednak patrząc jak wczoraj biegał byłem pozytywnie zaskoczony.
Biton, wg mnie jest lepszym piłkarzem, ale chyba nie pasuje do naszego stylu gry. Gdyby przyszło nam rywalizować z rywalem o klasę lepszym, to Biton byłby pierwszym wyborem, ponieważ nadaje się do gry z kontry i potrafi jednym zagraniem przesądzić o losach meczu.
Przez całą przerwę zimową byłem za tym, aby Bitona wykupić, bo to on ciągnął nasz zespół swoimi bramkami, kiedy nie szło (czyli zazwyczaj). Jest on zawodnikiem robiącym różnicę, ale w naszej sytuacji 1,6 mln za niego to za dużo i Stan powinien znaleźć kogoś tańszego.
Odpowiedz cytując