OpEnTaNy napisał(a):

Darujcie sobie takie spostrzezenia po jednym meczu! Ludzie, kazdy moze miec slabsze chwile tak samo jak trybuny wczoraj ... Juz trzeba go zrownac z blotem bo byl najslabszy na boisku i odjebal pokazowe jak schodzil ? On juz taki jest i chyba juz kazdy z nas to wie ale kazdy tez wie ze jak chce to potrafi i strzelic i podac .
Fakt wrzutki nie sa jego mocna strona a on na sile tego probuje... Zobaczymy po paru meczach jak rzeczywiscie wyglada jego gra.
|
A kto mówi , że to tylko po wczorajszym meczu są spostrzeżenia. Nie oglądasz meczów Wisły czy jak ?