http://www.rp.pl/artykul/16,813428-M...-istnieje.html o w dupe ;O szapoba ...
http://www.tvpparlament.pl/aktualnos...ozycje/6552009
Nasz "minister finansów" się mocno kompromituje.. Każda kopalnia sprzedana a on mówi o polskim kapitale

"Polskie" sieci energetyczne sprzedali on mówi o polski kapitale <face> i mówi kto dba o interesy lobbystów...
A wszyscy analitycy mówią że opłata bankowa i podatek od kopalń przeniesiony zostanie tylko na klientów indywidualnych;/ kretyni. POpopaprańcy;/