Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15797
Stary 17.02.2012, 13:23
http://www.rp.pl/artykul/16,813428-M...-istnieje.html o w dupe ;O szapoba ...

http://www.tvpparlament.pl/aktualnos...ozycje/6552009

Nasz "minister finansów" się mocno kompromituje.. Każda kopalnia sprzedana a on mówi o polskim kapitale "Polskie" sieci energetyczne sprzedali on mówi o polski kapitale <face> i mówi kto dba o interesy lobbystów...
A wszyscy analitycy mówią że opłata bankowa i podatek od kopalń przeniesiony zostanie tylko na klientów indywidualnych;/ kretyni. POpopaprańcy;/
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0