|
Fajny mecz, fajnie było na stadionie.
Śnieżki do dupy
Zrywanie transparentu do dupy.
Murawa pierwsza klasa, jak sobie przypomnę Lazio... niech mi ktoś powie, ze Polska nie idzie do przodu..
Małecki bez formy - zresztą wydaje mi sie, żę on sie bardziej sprawdza w taktyce Maskaanta opartej na indywidualnych przebojach i zrywach gdzie może błysnąć, a jak trzeba pograć z klepy to się gubi i zaczynają się bezsensowne dryblingi albo strzelanie z 40m.
Porównując Wisłę i Standard - nic nie jest przesądzone i szanse na awans dalej mamy.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|