Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10401
Stary 17.02.2012, 13:10
Fajny mecz, fajnie było na stadionie.
Śnieżki do dupy
Zrywanie transparentu do dupy.
Murawa pierwsza klasa, jak sobie przypomnę Lazio... niech mi ktoś powie, ze Polska nie idzie do przodu..


Małecki bez formy - zresztą wydaje mi sie, żę on sie bardziej sprawdza w taktyce Maskaanta opartej na indywidualnych przebojach i zrywach gdzie może błysnąć, a jak trzeba pograć z klepy to się gubi i zaczynają się bezsensowne dryblingi albo strzelanie z 40m.

Porównując Wisłę i Standard - nic nie jest przesądzone i szanse na awans dalej mamy.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując