Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15796
Stary 17.02.2012, 13:08
Może jakiś komentarz? Nie lubię jak ktoś tak wstawia artykuł i nie pisze nic od siebie. Na niektórych forach jest to nawet zakazane (w sumie nawet nie wiem, jak tutaj)

Z treścią ja się w sumie zgadzam. Mówcie co chcecie, ale od reformy emerytalnej prędzej czy później nie uciekniemy. I tak jak (niedoskonała, ale idąca w dobrym kierunku) reforma pomostówek była dla mnie jednym z nielicznych pozytywnych posunięć ekipy Tuska z jego pierwszej kadencji, tak samo teraz nie będę należał do tych, co protestują. I bez tego jest za co jeździć po Platformie.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!