Karherop napisał(a):

|
Pytanie zasadnicze - oszczędzamy najlepszych piłkarzy czy zgrywamy pierwszy skład ?
|
Oczywiście, że najmocniejszy skład. MP jest realne tylko trzeba wystartować tak jak w tamtym sezonie na wiosne. Mocno od początku. Mam nadzieje, że jak nawet nie zdobędziemy MP to po sezonie będę mógł śmiało powiedzieć, że nic już więcej nie dało się zrobić.
A Biton? Coraz częściej się zastanawiam i zapewne nie tylko ja czy jest na co wydawać te 1,6mln euro. Genkow wczoraj zagrał jeden z najlepszych swoich meczów w Wiśle. Biegał, walczył, nawet dryblował i na dodatek strzelił ważną bramkę, więc dla mnie sprawa jest jasna jeżeli chodzi o pozycje napastnika.
A tak w ogóle to na taki Lubin to my powinniśmy wychodzić z dwoma napastnikami.