Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16107
Stary 17.02.2012, 12:53
A to pierwszy jego popis? Wysylanie na blonie, nie wyjscie na boisko u Kasperczaka, itd. A czy jego gra kiedys byla spojna z taktyka zespolu?
Odpowiedz cytując