Szczerze gdy Małecki jest na boisku Wisła traci 30%swojej ofensywnej gry ale nie dalej skandujmy jego nazwisko na meczach moze nastepnym razem wielki patryk wykaze odrobine swojej wspaniałomyśności i schodząc z boiski poda ręke trenerowi Moskalowi

dla mnie Malecki nie ma za grosz inteligencji boiskowej Wisła powinna go jak najszybciej sprzedac póki jeszcze moze...