|
w meczu rewanżowym na pewno nie zagrają Kanu (ŚO) i defensywny pomocnik Vainqueur... nie trzeba chyba wspominać jak ważni to zawodnicy w kontekście rewanżu. U nas na szczęście większość piłkarzy (oprócz Czekaja) będzie do dyspozycji trenera Moskala... zobaczymy czy Wisła zagra z takim samym animuszem jak wczoraj, jeśli tak to można spokojnie powalczyć o awans. Świetnie się oglądało wczorajszy mecz, zwłaszcza jak zaczęliśmy grać w 10 i wszedł na boisko Iliev, to ożywiło poczynania w ofensywie i zbliżyło nas do odniesienia zwycięstwa, niestety nie udało się wygrać, no ale trzeba przyznać że w takich okolicznościach w jakich się znaleźliśmy remis to i tak dobry wynik, cieszy postawa zespołu, a zwłaszcza ta nieustępliwość dzięki której doprowadziliśmy do remisu. Ogólnie jestem optymistą przed rewanżem.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|