Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3305
Stary 17.02.2012, 12:44
Tak wyglądają spotkania na tym poziomie rozgrywek. Patrząc na wczorajsze wyniki w LE to tylko w 3 spotkaniach była wyraźna różnica między drużynami, a tak spotkania kończyły się koło remisu, albo różnicą jednobramkową. Spokojnie Wisła i Legia mogą powalczyć na wyjeździe.
Odpowiedz cytując