|
Oba mecze w sumie dość podobne. Dość wyraźna przewaga i ostatecznie mocno średni wynik. Ale trzeba pamiętać, że Standard i Sporting to drużyny otrzaskane na europejskiej arenie, a Wisła z Legią to nowicjusze, którzy po raz pierwszy od iluś tam lat w ogóle przebili się tak daleko. Doświadczenie jednak procentuje, pozwala osiągnąć korzystny rezultat nawet, gdy nie idzie.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|