Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3303
Stary 17.02.2012, 12:25
Polskim drużynom zabrakło ogrania w meczach o stawkę. Śmiem twierdzić, że gdyby mecz o Superpuchar został rozegrany w sobotę, to wczoraj przynajmniej jedna z polskich drużyn cieszyłaby się ze zwycięstwa... Zmarnowana sytuacja Ljuboji, błąd Nuneza, zawahanie Ilieva w końcówce to był brak ogrania właśnie.

Już na starcie jesteśmy na przegranej pozycji.
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując