Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10388
Stary 17.02.2012, 12:15
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Szczerze powiedziawszy, to nie spodziewałem się tak dobrego meczu w naszym wykonaniu, a już po czerwonej kartce tym bardziej, a tymczasem nasi zawodnicy zagrali bardzo dobre zawody! Jednak schowałbym te szampany na miejscu niektórych, bo wystarczy popatrzeć trochę na statystyki by zobaczyć, że Standard mniej więcej 70% punktów zdobywa u siebie.

Co do ocen piłkarzy, Melikson kapitalnie jak zwykle, Genkow swoje zrobił, z nim atak pozycyjny ma sens, nie rozumiem zachwytów nad Gargułą, ale w sumie nie zagrał źle, Iliev jak zwykle geniusz, Pareiko, Chavez, Diaz pewnie.

Na minus tylko Małecki, bo praktycznie zepsuł to co miał zepsuć.

Rzucanie śnieżkami w piłkarzy i buczenie na czarnoskórych to jak dla mnie buractwo i wieśniactwo.
Kto buczał na czarnoskórych ?
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując